• ZADZWOŃ: (+48) 600 45 60 90
    • NAPISZ: kontakt@meblecary.pl
    • CZYNNE PON - PT : 07:00-15:00

Z życia firmy

  • Home
  • /
  • Z życia firmy

Nowy dział:

Od dziś zostaje otwarty nowy dział w naszej firmie. Chodzi o zgłaszanie wszystkich usterek i reklamacji.
Teraz prosimy kontaktować się pod numerem telefonu 600 205 145.
Na pewno to ułatwi Państwu współpracę z Firmą i przyspieszy procedury z tym związane.

Modernizacja:

Zakupiliśmy nowe obrabiarki renomowanych firm stolarski takich jak np. Brant . Dzięki temu podnieśliśmy jakość wykonanych mebli choć dotychczasowe produkty cechowały się bardzo wysoką jakością . Modernizacji zostały też poddane wszystkie narzędzia montażystów , którzy korzystają z nich montując Państwa meble. Rok 2012 to ważny moment w naszej Firmie przyniósł on wiele zmian na lepsze.

Zatrudnienia:

Nasza firma może pochwalić się , że zatrudnia elitę wśród Twardogórskich rzemieślników. Osoby wykonujące meble mają minimum 20 lat doświadczenia w zawodzie. Selekcja odbywała się na bardzo wysokim poziomie i zostali najlepsi. Podstawowe cechy naszych pracowników to staranność, rzetelność, kreatywność, determinacja.

Technologie:

Z roku na rok podnosimy poprzeczkę przy produkcji naszych mebli. Standardy są na poziomie luksusowych mebli włoskich . Cięcie odbywa się na pile z podcinakiem, który zapewnia idealne obie strony elementu. Koleinie elementy trafiają na stanowisko oklejania krawędzi. Tam zostają wszystkie krawędzie pokryte PCV o grubości 1 do 2 mm. Dzięki temu są odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne. Koleinie trafiają już na montaż. Nasze meble są wiercone maszynowo co sprawia , że są po złożeniu idealne. Do polepszenia efektu przylegania elementów do siebie wkręcane są również śruby typu konfirmant. W elementach widocznych po zamontowaniu nie ma tych śrub aby wszystko wyglądało estetycznie. W tym roku zdecydowaliśmy się upowszechnić w śród naszych wszystkich klientów darmowe łączenie blatów metodą stykową bez używania żadnych listw łączących blaty. Połączenie jest estetyczne i nie widoczne co daje bardzo dobry efekt.

Rynki:

Meble Cary to firma , która nie stoi w miejscu tylko poszerza horyzonty w pozyskiwaniu klientów. Nasze meble dostarczamy głownie na obszar Dolnego Śląska . O tego roku zaczynamy powoli wkraczać na rynek Wielkopolski oraz Mazowiecki. Prowadzimy również sprzedaż zagraniczną . Nasze meble można znaleźć w Norwegii , Anglii oraz w Niemczech. Dostarczamy je spedycją złożone w kompletne szafki lub na palecie w elementach do samodzielnego montażu.